Mermaid Spa Makeover

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21 MB
  • Version 21.2
  • Dil İngilizce
  • Firma GameiMax
Çocukların kendilerini en iyi şekilde ifade edebilecekleri bu eğlenceli oyunu siz de hemen indirin.

 Çoğu kız çocuğu annesi gibi giyinmek, makyaj yapmak ister. Fakat bu durum bazen ebeveynleri zor duruma sokabiliyor.  Bu oyun ile çoğu kız kendi tarzını yansıtma fırsatı da bulacak. Pek çok yönden çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklere sahip olan bu oyun çoğu çocuk gelişim uzmanı tarafından da desteklenmiştir. Bu oyunda çocuklar hem sosyal hem de duygusal yönden kendilerini ifade edebilecekler.

Bu mükemmel özelliklere sahip olan oyun çocuklara kendilerini ifade etmeleri için büyük bir fırsat.  Oyun çocukların kendilerini en güzel ifade ettikleri alandır. Oyun ile çocuklar çok fazla bilgiyi kolay bir şekilde öğrenebilir ve bu bilgileri unutmazlar. Çocukların ilgisini çekebilecek pek çok özelliğe sahip olan bu oyun onların kendi stillerini ortaya koymalarını da sağlayacak. Pek çok seçeneği bulunan bu oyunda kızların isteyeceği tüm malzemeler de bulunmakta.

 Çocukların kendilerini ve tarzlarını ifade etme şansına sahip oldukları bu oyunu siz de hemen indirin. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyuna siz de hemen sahip olun ve bu mükemmel özellikleri olan eğlence dolu oyunu siz de deneyin. Çocukların kendilerini ifade etmelerine siz de destek olun, kesinlikle pişman olmayacaksınız. 

Daha Fazla Göster
Mermaid Spa Makeover indir